Automobilių diagnostika

Nei vienas automobilis nėra apsaugotas nuo rimtų gedimų. Ne paslaptis, kad laiku aptikta ir greitai pašalinta problema automobilio savininkui leis sutaupyti pinigų. Tinkamai ir laiku atlikta automobilio diagnostika padės ne tik rasti tikslias gedimo priežąstis ir išvengti rimtų problemų, bet padės nustatyti, ir silpnąsias transporto priemones vietas, kurios ateityje gali netikėtai sugesti.

Šiuolaikinėse transporto priemonese montuojami kompiuteriniai valdymo blokai, kurie atsakingi už daugelį svarbių automobilių mazgų, tokių kaip: variklio degimo sistema, kuro įpurškimo sistema, kuro siurbliai, stabdžių sistema, stabilumo kontrolės sistema, pavarų dėžės, apsaugos sistemos bei kitos vairuotojo komfortą užtikrinančios sistemos. Todėl visos atsiradusios problemos yra pastebimos, o informacija apie jas yra fiksuojama valdymo blokų atmintyje ir lengvai pasiekiama atliekant kompiuterinę diagnostiką.

Nors automobilio kompiuterinė diagnostika žymiai palengvina darbą ir garantuoja geresnius rezultatus atliekant transporto priemonės remontą, reikia nepamiršti, kad atlikti ją nėra taip paprasta, todėl patariame šį darbą patikėti tik šios srities profesionalams dirbantiems su profesionalia įrangą, užtikrinančia rezultatų tikslumą.

Auto diagnostika taip pat labai praverčia, kai susiruošiate pirkti naują automobilį. Jei jis ne iš salono ir jau buvo eksploatuotas, tuomet tikrai turi didesnių ar mažesnių gedimų, apie kuriuos pardavėjas retai užsimina, o dažniausiai net ir pats apie juos nežino. Verta pastebėti, kad neretai automobilį skubama parduoti vien dėl galimo rimto gedimo, o jį pirkėjui gali atskleisti tik tinkamai atlikta automobilio kompiuterinė diagnostika.

Mes naudojame tik profesionalią įrangą, atitinkančią gamintojų reikalavimus ir siūlome šias paslaugas:

  • Pilna automobilio diagnostika;
  • Airbag diagnostika;
  • ABS sistemos diagnostika;
  • Elektros įrangos diagnostika;
  • Įpurškimo sistemos diagnostika;
  • Automobilio serviso aptarnavimo intervalų atstatymas;
  • Imobilaizerio sistemos diagnostika.